Oljemålning 1800-tal
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, i 1600-talets stil, porträtt av en ädelman med familjens vapensköld, olja på duk uppklistrat på pannå, ca 56x45 cm
Slitage, ställvis förlust av färg, mindre repor
576544
2018-10-15