Signe Persson Melin ´´Bouquet´´ glasservisdelar
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIGNE PERSSON MELIN, "Bouquet", glasservisdelar, 29 dlr, Kosta Boda bestående av: 9 rödvinsglas, 10 vitvinsglas, 10 snapsglas, delvis etikettmärkta, höjd ca 11-17.5 cm
Bruksslitage, några enstaka nagg kan förekomma
576551
2018-10-15