Golvarmatur barockstil

Golvarmatur barockstil
Golvarmatur barockstil
Golvarmatur barockstil
Golvarmatur barockstil
Golvarmatur barockstil
Golvarmatur barockstil
Golvarmatur barockstil
Golvarmatur barockstil

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVARMATUR, trä, 1900-tal, barockstil, skuren dekor, bronserad, höjd inkl. lampskärm, ca 167 cm

Slitage

576552

2018-10-03