Taburett nyrokoko
Vollendet
2018-10-03
576559
| Höchstes Gebot | 400 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
TABURETT, fanerad med valnöt, 1800-talets slut, nyrokoko, rosa plyschklädsel, höjd ca 50 cm
Slitage, något sned