Karl-Erik Olsson "Snogeröd" oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL-ERIK OLSSON "SNOGERÖD" (1927-1995): "Hotbild", komposition med hund och måltavla, signerad och daterad Olsson-Snogeröd -90, a tergo betitlad, olja på duk, ca 60x50 cm
Kraftigt blekt signatur
576560
2018-10-03