Karl-Erik Olsson "Snogeröd" oljemålning

Karl-Erik Olsson
Karl-Erik Olsson
Karl-Erik Olsson
Karl-Erik Olsson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL-ERIK OLSSON "SNOGERÖD" (1927-1995): "Hotbild", komposition med hund och måltavla, signerad och daterad Olsson-Snogeröd -90, a tergo betitlad, olja på duk, ca 60x50 cm

Kraftigt blekt signatur

576560

2018-10-03