Hängskåp Karl Johan

Hängskåp Karl Johan
Hängskåp Karl Johan
Hängskåp Karl Johan
Hängskåp Karl Johan
Hängskåp Karl Johan
Hängskåp Karl Johan
Hängskåp Karl Johan
Hängskåp Karl Johan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÄNGSKÅP, furu, 1800-talets mitt, Karl Johan, glasdörr, höjd ca 44,42x20 cm

Slitage

576564

2018-10-03