Jordglob Ernst Schotte & Co

Jordglob Ernst Schotte & Co
Jordglob Ernst Schotte & Co
Jordglob Ernst Schotte & Co
Jordglob Ernst Schotte & Co
Jordglob Ernst Schotte & Co
Jordglob Ernst Schotte & Co
Jordglob Ernst Schotte & Co
Jordglob Ernst Schotte & Co
Jordglob Ernst Schotte & Co
Jordglob Ernst Schotte & Co

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

JORDGLOB, 1800-talets slut, Schottes Erd-Globus, höjd ca 43 cm

Globen smutsad, pappersskador, fot med färgbortfall, något ostadig

576602

2018-10-14