Skåp Ulferts
Closed
2018-10-03
576620
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
ULFERTS, skåp, fanerat i teak, kantlister och ben i betsad bok, 2 lådor samt dörrpar, insides vitlackerade hyllplan, etikettmärkt, nyckel finns, höjd ca 109 cm, 122 x 93 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, främre övre kantlisten med lagning