Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sannolikt England, stomme fanerad i mahogny och idegran, med 5 lådor, samtliga med beslag i patinerad metall, höjd ca 74 cm, toppskivans mått ca 75x43 cm

Smärre bruksslitage

576643

2018-10-03