Soffa Keflavik design Sigurdur Gustafsson

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SIGURDUR GUSTAFSSON, soffa, "Keflavik", Källemo AB, 2000-tal, signerad och numrerad 2/99, mahogny, klädsel i mörkblått skinn, baksida av svärtat stål, brickmärkt, längd ca 154 cm, modellen formgiven år 2000

576648

2018-10-03