Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Ridå till "Annie Get Your Gun", 1991, signerad L Jirlow, 28/225, färglitografi, blindstämpel Mourlot, 78x62 cm, oramad

576695

2018-10-03