Lennart Jirlow färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW(född 1936):(2) Ridå till "Annie Get Your Gun", 1991, signerade L Jirlow, 29/225 resp 30/225, färglitografier, blindstämpel Mourlot, 78x62 cm, oramade

576696

2018-10-03