John Joseph Barker

John Joseph Barker
John Joseph Barker
John Joseph Barker
John Joseph Barker

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHN JOSEPH BARKER (1824-1904): Landskapsmotiv, signerad, olja på duk, ca 70x60 cm

visst slitage

576699

2018-10-03