Kinesiskt dekorationstegel
2018-10-10
576720
| Klubbat belopp | 30 EUR |
| Utropspris | 150 EUR |
DEKORATIONSTEGEL, Kina, 1800-tal. 41 x 26 x 9 cm.
Asian Selected Helsinki
Åldersrelaterat slitage.