Kinesiskt dekorationstegel

Kinesiskt dekorationstegel
Kinesiskt dekorationstegel
Kinesiskt dekorationstegel
Kinesiskt dekorationstegel
Kinesiskt dekorationstegel
Kinesiskt dekorationstegel

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

DEKORATIONSTEGEL, Kina, 1800-tal. 41 x 26 x 9 cm.

Asian Selected Helsinki

Åldersrelaterat slitage.

576720

2018-10-10