Klubbat för:
170 EUR
Utropspris
200 EUR
SKÅLFAT, Kina, Mingdynastin (1368-1644),
porslin, dekor i underglasyrblått, diameter 31 cm.
Asian Selected Helsinki
Åldersrelaterat slitage, små kantskador.
576723
2018-10-10
Gör en kostnadsfri värdering här