Klubbat för:
100 EUR
200 EUR
TALLRIKAR, 5 st, Kina, Qianlong (1736-1795), porslin, dekor i underglasyrblått, diameter ca 22,5-23 cm.
Asian Selected Helsinki
Åldersrelaterat slitage, små kantnagg.
576733
2018-10-10