Oljemålning av Esto

Oljemålning av Esto
Oljemålning av Esto
Oljemålning av Esto
Oljemålning av Esto
Oljemålning av Esto
Oljemålning av Esto

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ESTO (ESTOARDO BARRIOS) (född 1955), "Venedig Madonna", signerad och daterad 1996, olja på duk, ca 65x95 cm

576741

2018-10-03