Kaffeservis/moccaservis Rosenthal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAFFESERVIS/MOCCASERVIS, 62 dlr., Rosenthal, Bavaria, tidigt 1900-tal, porslin, delvis emaljmålad, bestående av: 23 kaffekoppar, 22 kaffefat, 6 moccakoppar, 11 moccafat

Enstaka nagg

576751

2018-10-03