Vitrinskåp med snedklaffssekretär

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, med snedklaffssekretär, mahogny, 1900-talets senare hälft, engelsk stil, vitrindel med trå hyllplan, snedklaff med skrivinredning, höjd ca 200, 106x51 cm

Bruksslitage

576756

2018-10-03