Preben Fabricius & Jørgen Kastholm Tulip

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PREBEN FABRICIUS & JØRGEN KASTHOLM, "Tulip", skrivbordsstol, Danmark, klädsel i svart skinn, centralfot i aluminium, på hjul, undertill märkt "Qualität aus Bade´n-Württemberg" samt International, sitthöjd ca höjd ca 50, 95 cm

Slitage, skador, karmarna med skadad söm (en främre resp en bakre) samt ryggens båda hörn, hjulen ngt kärva

576761

2018-10-13