Lennart Sand etsning

Lennart Sand etsning
Lennart Sand etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART SAND (född 1946): Fåglar, signerad o daterad Lennart Sand 94, 33/50, etsning, ca 53x57 cm

576772

2018-10-03