Oljemålning 1800-tal England

Oljemålning 1800-tal England
Oljemålning 1800-tal England
Oljemålning 1800-tal England
Oljemålning 1800-tal England

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ENGELSK SKOLA (1800-tal): Betande får, signerad, olja på duk, ca 22x30 cm

Krackelering, gulnad

576775

2018-10-03