Ikoner och figuriner
2018-10-03
576786
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
IKONER, FIGURINER, 6 dlr., trä, 1900-tal, polykromt bemålade, figurinernas höjd ca 21-25 cm
Skador, avslag, slitage