Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CARL ELDH (1873-1954): Maja, signerad och daterad C. J. Eldh 1908, brons, höjd 12 cm, gjutarstämpel: möjligen Otto Meyer.
576790
2018-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här