Carl Eldh, Maja

Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja
Carl Eldh, Maja

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL ELDH (1873-1954): Maja, signerad och daterad C. J. Eldh 1908, brons, höjd 12 cm, gjutarstämpel: möjligen Otto Meyer.

576790

2018-10-23