Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, s k rökbord, 1920-tal, benställning av bonad björk, rund skriva av hamrad koppar, höjd ca 59, diameter ca 58 cm
Slitage, fläckar
576794
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här