Runt bord av koppar och björk

Runt bord av koppar och björk
Runt bord av koppar och björk
Runt bord av koppar och björk
Runt bord av koppar och björk
Runt bord av koppar och björk
Runt bord av koppar och björk

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, s k rökbord, 1920-tal, benställning av bonad björk, rund skriva av hamrad koppar, höjd ca 59, diameter ca 58 cm

Slitage, fläckar

576794

2018-10-03