Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS PIRAK (född 1932) (5): Lapplandskap, signerade Lars Pirak, färglitografier, en etsning, ca 36X39-62x90 cm
Fläckar, veck
576800
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här