Lars Pirak färglitografier

Lars Pirak färglitografier
Lars Pirak färglitografier
Lars Pirak färglitografier
Lars Pirak färglitografier
Lars Pirak färglitografier
Lars Pirak färglitografier
Lars Pirak färglitografier
Lars Pirak färglitografier
Lars Pirak färglitografier
Lars Pirak färglitografier

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LARS PIRAK (född 1932) (5): Lapplandskap, signerade Lars Pirak, färglitografier, en etsning, ca 36X39-62x90 cm

Fläckar, veck

576800

2018-10-03