Klubbat för:
1 300 SEK
3 000 SEK
SOFFOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, England, klädda i gulgrönt skinn, djuphäftning, på hjultrissor, längd ca 170 cm
Bruksslitage
576802
2018-10-03