Soffor 1 par

Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par
Soffor 1 par

Klubbat för:

1 300 SEK

3 000 SEK

SOFFOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, England, klädda i gulgrönt skinn, djuphäftning, på hjultrissor, längd ca 170 cm

Bruksslitage

576802

2018-10-03