Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
COWBOYS OCH INDIANER, VILDA DJUR, SOLDATER, ca 62 st, 1930-1950-tal, övervägande Elastolin, bestående av bl a elefant, totempåle samt wigwam
Skador förekommer, några ej kompletta
576822
2018-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här