Figurer Elastolin Lineol

Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol
Figurer Elastolin Lineol

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COWBOYS OCH INDIANER, VILDA DJUR, SOLDATER, ca 62 st, 1930-1950-tal, övervägande Elastolin, bestående av bl a elefant, totempåle samt wigwam

Skador förekommer, några ej kompletta

576822

2018-10-06