Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
400 EUR
MAX BUMÜLLER, Tyskland ca 1880, landskap med alpsjö, signerad, olja på duk 40x60 cm
smuts, lagning
576832
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här