Timothy Persons
2018-10-04
576838
| Klubbat belopp | 65 EUR |
| Utropspris | 250 EUR |
TIMOTHY PERSONS (1954-) Komposition, signerad och daterad -92, blandteknik på papper, 60x45 cm.