Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE ISACSSON (1917-2010): "Jämtland", signerad och daterad Arne Isacsson 1990, akvarell, ca 18x45 cm
HISTORIK: Inköpt direkt av konstnären under tidigt 1990-tal
576849
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här