Arne Isacsson akvarell

Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell
Arne Isacsson akvarell

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE ISACSSON (1917-2010): "Jämtland", signerad och daterad Arne Isacsson 1990, akvarell, ca 18x45 cm
HISTORIK: Inköpt direkt av konstnären under tidigt 1990-tal

576849

2018-10-03