Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PALL, ´´Howard svängd´´, 2000-tal, Englesson, klädsel i brunt tyg, med betsat ben på mässing hjul, höjd ca 40 cm
Nyligen omklädd, smärre slitage
576855
2018-10-04
Gör en kostnadsfri värdering här