Klubbat för:
750 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PALL, ´´Howard svängd´´, 2000-tal, Englesson, klädsel i brunt tyg, med betsat ben på mässing hjul, höjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Nyligen omklädd, smärre slitage
576855
2018-10-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner