Pall ´´Howard svängd´´ Englesson

Klubbat för:

750 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PALL, ´´Howard svängd´´, 2000-tal, Englesson, klädsel i brunt tyg, med betsat ben på mässing hjul, höjd ca 40 cm

Zustandsbeschreibung

Nyligen omklädd, smärre slitage

576855

2018-10-04