Klubbat för:
2 000 EUR
Utropspris
600 EUR
ALVAR AALTO, skåp, Artek, 1950-tal, Finland, pardörrar med bakomliggande draglådor, bredd 95 cm, djup 40 cm, höjd 100 cm.
Ställvis smärre slitage och repor.
576857
2018-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här