Alvar Aalto skåp

Alvar Aalto skåp
Alvar Aalto skåp
Alvar Aalto skåp
Alvar Aalto skåp
Alvar Aalto skåp
Alvar Aalto skåp
Alvar Aalto skåp
Alvar Aalto skåp
Alvar Aalto skåp
Alvar Aalto skåp

Klubbat för:

2 000 EUR

Utropspris

600 EUR

ALVAR AALTO, skåp, Artek, 1950-tal, Finland, pardörrar med bakomliggande draglådor, bredd 95 cm, djup 40 cm, höjd 100 cm.

Ställvis smärre slitage och repor.

576857

2018-10-29