Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ERIK HÖGLUND, Boda, karaff med propp, orange glasmassa, signerad H1380/100, höjd ca 28,5 cm, vas, globformad på fot, gul glasmassa, höjd ca 17 cm
Vasen med ett nagg på ena sidan
576858
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här