Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ERIK HÖGLUND, Boda, karaff med propp, orange glasmassa, signerad H1380/100, höjd ca 28,5 cm, vas, globformad på fot, gul glasmassa, höjd ca 17 cm
Zustandsbeschreibung
Vasen med ett nagg på ena sidan
576858
2018-10-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner