Byrå mahogny samt nattduksbord
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, samt NATTDUKSBORD, mahogny, 1940/50-tal, byrå med klaff, 3 lådor, invändigt med 6 lådor, fotavslut i mässing, höjd ca 69, 114x46 cm, nattduksbord med låda med draghandtag, samt hylla undertill, höjd ca 57, 30x49 cm
Smärre slitage
576861
2018-10-03