Byrå mahogny samt nattduksbord

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

BYRÅ, samt NATTDUKSBORD, mahogny, 1940/50-tal, byrå med klaff, 3 lådor, invändigt med 6 lådor, fotavslut i mässing, höjd ca 69, 114x46 cm, nattduksbord med låda med draghandtag, samt hylla undertill, höjd ca 57, 30x49 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre slitage

576861

2018-10-03