Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, rokoko, förgyllda, bordet med stenskiva, dekor i pastellage, spegelns mått 140x51, bordets mått 66, 58x22 cm
576868
2018-10-03
Gör en kostnadsfri värdering här