Spegel konsolbord rokokostil

Spegel konsolbord rokokostil
Spegel konsolbord rokokostil
Spegel konsolbord rokokostil
Spegel konsolbord rokokostil
Spegel konsolbord rokokostil
Spegel konsolbord rokokostil
Spegel konsolbord rokokostil
Spegel konsolbord rokokostil

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, rokoko, förgyllda, bordet med stenskiva, dekor i pastellage, spegelns mått 140x51, bordets mått 66, 58x22 cm

576868

2018-10-03