Bord marmor

Bord marmor
Bord marmor
Bord marmor
Bord marmor
Bord marmor
Bord marmor
Bord marmor
Bord marmor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1900-talets andra hälft, underrede i mässing, skiva i vit marmor, höjd ca 57, 56x56 cm

Skivan med mindre nagg

576875

2018-10-03