Canapé och stolar nyrokoko

Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko
Canapé och stolar nyrokoko

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CANAPÉ, STOLAR, 5 dlr., faner i mahogny, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor, röd klädsel, sitthöjd 45, soffans längd ca 180 cm

Slitage, fläckar

576880

2018-10-04