Hans Wegner hyllor

Hans Wegner hyllor
Hans Wegner hyllor
Hans Wegner hyllor
Hans Wegner hyllor
Hans Wegner hyllor
Hans Wegner hyllor
Hans Wegner hyllor
Hans Wegner hyllor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS J WEGNER, vägghyllor, 1 par, Ry Möbler, stommar i teak, stämplade Ry Möbler, längd ca 50 cm

Smärre slitage

576887

2018-10-03