Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, grönbetsad furu, beslag i metall, 4 lådor, höjd 91, 49x126 cm

Omarbetad, senare beslag

576889

2018-10-03