Roulettespel Theos
2018-10-04
576897
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROULETTESPEL, i schatull, 1900-talets mitt, rotfaner, etikettmärkt Theos, ca 50x64 cm
Slitage, ej komplett